top of page

Sunbrella

Tkaniny tapicerskie Sunbrella® inspirowane są bogatą paletą kolorów, modnych trendów i szerokiej gamy faktur. Można je stosować wewnątrz i na zewnątrz od pokrycia wysokiej klasy sof i krzeseł po meble tarasowe i ogrodowe. My wykorzystujemy je do produkcji tapicerek na Yachtch i łodziach motorowych.

 

Właściciele łodzi nie muszą iść na na kompromis. Są one ich ulubionym miejscem do relaksu i odprężenia i dlatego powinny odzwierciedlać ich niepowtarzalny styl, a jednocześnie zapewniać wytrzymałość potrzebną na wodzie. Nad pokładem tkaniny tapicerskie Sunbrella idealnie nadają się do obicia materacy, poduszek, ławek, foteli kapitańskich i akcesorii, z trwałym pięknem, które wytrzymuje sól i słońce. Ze względu na właściwości nieprzemakalne wykonuje się z nich materace dziobowe. Poniżej pokładu, tkaniny Sunbrella wprowadzają styl i komfort domowych poduszek i pokrowców na koje, z miękkością i niekończącymi się kombinacjami stylów. Tkaniny Sunbrella są zaufanym wyborem żeglarzy na całym świecie od ponad 50 lat.

 

Odporne na UV i blaknięcie
Tradycyjne procesy barwienia pozostawiają kolor na powierzchni włókna, więc łatwo zanikają. Włókna Sunbrella są nasycone do rdzenia bardzo odpornymi na promieniowanie UV pigmentami, dzięki czemu tkaniny Sunbrella są odporne na blaknięcie i degradujące działanie promieni słonecznych, soli i chloru w trudnych warunkach morskich.Objęte są 10-letnią gwarancją od płowienia.

 

Odporne na pleśń i grzyb
Wszystkie tkaniny Sunbrella są odporne na działanie pleśni i grzyba. Aby zachować ich czystość, wystarczy wytrzeć zabrudzenia, zanim się osadzą na materiale.

 

Możliwość czyszczenia wybielaczem
W przypadku, kiedy brud, zanieczyszczenie lub czynniki atmosferyczne spowodują jednak pojawienie się pleśni lub grzyba, płótna żeglarskie Sunbrella można szybko i łatwo wyczyścić. Ponieważ kolor idzie w kierunku włókien, tkaniny Sunbrella można czyścić rozpuszczalnikami, takimi jak wybielacz, bez utraty koloru. 

 

Ochrona przed słońcem
Wszystkie tkaniny żeglarskie Sunbrella posiadają certyfikat Skin Cancer Foundation, który potwierdza, że zapewniają one ochronę przed słońcem, pozwalając żeglarzom na bezpieczne przebywanie na wodzie przez długie godziny.

 

Przewiewność
W przeciwieństwie do niektórych tkanin żeglarskich, które zatrzymują ciepło, tkaniny Sunbrella umożliwiają przepływ powietrza, tworząc komfortowe warunki dla wszystkich na pokładzie.

KATALOG SUNBRELLA

bottom of page